به دنبال تلفیق علم، فناوری و تجربه هستیم

مسعود بابایی سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین از شرکت های پلاسکو کار سایپا و سانا اندیشه سازان مجد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در این بازدید مسعود بابایی سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین، مهدی ملایی رئیس اداره خدمات فنی و تخصصی و سبحان عطایی سرپرست امور موسسات و بازاریابی حضور داشتند.

سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین در این بازدیدها ضمن بیان این مطلب که به دنبال این هستیم که تلفیق علم و تجربه را در کنار هم داشته باشیم، تصریح کرد: به دلیل وجود پتانسیل های موجود در حوزه صنعت و ظرفیت های بی بدیل استعداد در استان قزوین، این صنعت با سالهای قبل تفاوت بسیاری پیدا کرده و این در حالی است که امروزه مرز بین ایده تا عمل به چیزی کمتر از 2 سال رسیده است و باید بیش از پیش در پی کاهش این مدت زمان باشیم.

مسعود بابایی همچنین ادامه داد: علاوه بر وجود پیچیدگی هایی در صنعت، باید به افزایش همکاری فی مابین بخش های صنعت و شرکت ها و واحدهای دانش بنیان بپردازیم تا هم حل و فصل مشکلات را در پی داشته باشد و هم با شناسایی نقاط ضعف و قوت به رفع و رجوع آن ها بپردازیم.

این مقام مسوول با اشاره به اینکه تغییر در رویکرد و نگرش می­تواند تولید را بهبود بخشد، افزود: با استفاده از پتانسیل های موجود در پارک علم و فناوری قزوین می توان علاوه بر رفع مسائل و مشکلات موجود در بخش های مختلف به بهبود فرآیند تولید نیز پرداخت.

وی همچنین اظهار کرد: خواسته ما این است که گام نخست در این راه، گامی مثبت باشد و با ایجاد و جلب اعتماد به تعامل فی مابین پارک علم و فناوری قزوین و صنایع بپردازیم.


546465
46654
1665165
646465
4646
44654

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • فناوری
  • تکنولوژی
  • بازدید