رونمایی از محصول جدید دانش بنیان فناورانه در زمینه بهبود بهره وری راندمان تولید

صبح امروز با حضور مسعود بابایی سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین از محصول « سامانه بهبود بهره وری تکتا » رونمایی شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم  فناوری قزوین، این محصول که تولید شرکت تکتا صنعت البرز از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین می باشد و به منظور بهبود عملکرد بهره وری و افزایش راندمان تولید طراحی شده است و در راستای مهارت محور بودن است.

از طریق این محصول، کلیه تولیدکنندگان مشتاق به افزایش تولید می توانند بهبود بهره وری اتوماسیون تولید در محیط های صنعتی خود را در اختیار داشته باشند.

همچنین این محصول با ایجاد یک بستر سخت افزاری- نرم افزاری به جمع آوری اطلاعات تولید و توقفات ماشین آلات صنعتی پرداخته و کمک شایانی به افزایش بهره وری مجموعه های تولیدی می نماید.

این سامانه اطلاعات ذکر شده را هم به صورت دقیق و هم به صورت آنلاین و حتی الامکان به صورت اتوماتیک جمع آوری کرده و پس از انجام پردازش ها و تحلیل های مختلف، بر روی بستر شبکه در اختیار کاربران قرار می دهد.

این محصول ضمن در اختیار قرار دادن خروجی هایی به کاربران از جمله وضعیت ماشین آلات (خاموش، روشن، تولید،...)، تعداد، فرآیند و راندمان تولید، راندمان پرسنل تولید، توقفات و دلایل توقف ماشین آلات، زمان سنجی دقیق تولید و گزارشهای PM, OEE, MTTR,MTBF,…، نسبت به سیستم های سنتی در جمع آوری اطلاعات تولیدی ماشین آلات صنعتی، هم با دقت بوده و هم زمان کمتری را نیز صرف می کند و مدیران صنعت اطلاعات صحیح، دقیق و آنلاین برای مدیریت پلنت های صنعتی را در دسترس ندارند.

گفتنی است این برنامه هر هفته چهارشنبه ها به صورت زنده و مستقیم از سیمای مرکز قزوین و البرز به روی آنتن می رود.برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • رونمایی
  • محصولات