رونمایی از محصول جدید دانش بنیان فناورانه در زمینه فروش بلیت الکترونیکی

صبح امروز با حضور جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین از محصول « سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال » رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، این محصول که تولید شرکت سامان افزار اندیش افق از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین می باشد و به منظور فروش بلیط های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی شده است و در راستای مهارت محور بودن است.

از طریق این محصول ، کلیه علاقه‌ مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

همچنین این محصول با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، کاهش هزینه های رفت و آمد، دریافت اطلاعات کامل در مورد برنامه مورد نظر، سهولت انتخاب جایگاه و صندلی، پرداخت آنلاین هزینه و پیگیری مشکلات و سوالات احتمالی و … را در بر دارد که تمایل کاربران به خرید اینترنتی بلیط را روز به روز بیشتر می­کند.

سامانه فروش بلیط تحت وب یکی از محصولات شرکت نرم افزاری سامان افزار است که با قابلیت های فنی و امکانات متنوع نیاز های باشگاه های ورزشی را در جهت فروش آنلاین بلیت مسابقات فوتبال برطرف خواهد کرد.

گفتنی است این برنامه هر هفته چهارشنبه ها به صورت زنده و مستقیم از سیمای مرکز قزوین و البرز به روی آنتن می رود.


465465

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • رونمایی
  • محصول فناورانه
  • نوآوری