بازدید سرپرست امور موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری قزوین از شرکت دانش بنیان ایرانشیر

سبحان عطایی سرپرست امور موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری قزوین، ضمن بازدید از شرکت دانش بنیان ایرانشیر، از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین به بررسی مشکلات و چالش های موجود این شرکت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، سرپرست امور موسسات و بازاریابی این مجموعه در این بازدید گفت : نبود کد استاندارد مشخص برای محصولات شیر کپسول آتش‌نشانی پودری و CO2 یکی از مواردی است که باید توجه ویژه ای به آن داشت چرا که نبود آن باعث ایجاد مشکلات در تولید، کنترل کیفیت و بازاریابی محصولات شده است.

سبحان عطایی افزود : انجام تحقیقات جامع و همکاری با نهادهای استاندارد ملی و بین‌المللی برای تعریف و تدوین کد استاندارد مشخص برای محصولات شیر کپسول آتش‌نشانی پودری و 2CO داده شده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه قیمت تمام شده محصولات این شرکت بالاتر از محصولات سایر رقبا در بازار است، اظهار کرد : همین مسئله موجبات کاهش قدرت رقابتی این شرکت در بازار را فراهم آورده و این روند در صورت ادامه دادن مشکلات بسیاری را برای شرکت ایرانشیر به همراه خواهد داشت.

وی در ادامه به بیان این مطلب که بهینه‌سازی هزینه‌های تولید و شناسایی عوامل موثر در افزایش هزینه و بهینه‌سازی فرآیندهای تولید، مذاکره با تامین‌کنندگان مواد اولیه برای کاهش هزینه‌ها  می تواند به کاهش مشکلات این شرکت کمک کند ، گفت : استفاده از فناوری‌های نوین برای بهبود فرآیندها کنترل کیفیت نیز به عنوان راهکاری در کاهش هزینه ها جایگزین خوبی برای کاهش آسیب های موجود است.

شایان ذکر است که شرکت ایرانشیر به تولید محصولات متنوعی از جمله شیر توپی یکربع گرد (بال والو) گازی، شیر توپی یکربع گرد (بال والو) مخصوص آب، شیر فلکه کشویی (گیت والو)، انواع شیر سیلندر گاز مایع (LPG)، شیر مخازن گاز طبیعی خودرو (CNG)، شیر مخازن ذخیره جایگاه‌های گاز طبیعی فشرده (CNG)، انواع شیر سیلندر اکسیژن و CO2، هیدروژن، شیر قفل شونده بعد از رگولاتور، انواع شیر اجاق گاز، شیر یکطرفه دریچه‌ای، شیرآلات شیلنگی حیاطی، کلکتوری، لباسشویی، شیر ورودی و خروجی رادیاتور، شیر کپسول آتش‌نشانی پودری و CO2 و نازل اطفاء حریق (اسپرینکلر) مشغول است.


6465465
4654646
646465

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • ایران شیر
  • دانش بنیان
  • بازدید