کمیسیون دائمی منطقه 5 فناوری کشور برگزار شد

دومین نشست از دوره دوم کمیسیون دائمی هیئت امنا منطقه 5 فناوری کشور صبح امروز شنبه 26 خردادماه، با حضور نمایندگان پارک های علم و فناوری قزوین، گیلان، اردبیل و قم به میزبانی پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در این نشست که با حضور امین عبدالله زاده رئیس کمیسیون دائمی هیئت امنای منطقه 5، عبدالله حاتم زاده رئیس پارک علم و فناوری گیلان و دبیر هیئت امنا، جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، سید علی قاسم زاده رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، یوسف عباس پور رئیس پارک علم و فناوری اردبیل و خیراله رهسپارفرد رئیس پارک علم و فناوری قم  و اعضای حقیقی این کمیسیون برگزار شدتصویب اصلاحیه و بودجه تفصیلی سال 1402 و بودجه تفصیلی سال 1403، و بررسی گزارش حسابرس منتخب هیئت امنا، از صورت های مالی سال های 1400 و 1401مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین تعیین حسابرس منتخب هیئت امنا برای بررسی صورت های مالی 1402، اصلاح دستور چهارم صورتجلسه دومین نشست از دوره اول هیئت امنا و تصویب شیوه نامه ارزیابی عملکرد اعضای غیر هیات علمی منطقه 5 فناوری از دستورات جلسه این نشست بود و صدور مجوز مبنی بر تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی پارک های علم و فناوری از دیگر دستورات مهم این نشست در سطح کشور به شمار می آمد.

گفتنی است این جلسه با حضور روسای پارک های علم و فناوری قزوین قم، اردبیل و گیلان، اعضای حقوقی و حقیقی در سالن کنفرانس شهید اسکندری نژاد پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

در پایان این نشست از مرکز نمونه سازی صنایع شیمیایی و شوینده و مکانیکل و مجموعه پارادایس هاب پارک علم و فناوری قزوین بازدید به عمل آمد.برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • کمیسیون دائمی
  • وزارت علوم