شهید آیت الله دکتر رئیسی، رئیس جمهوری محبوب، مکتبی و مردمی بود که برای خدمت آمد و در راه خدمت به شهادت رسید

رئیس پارک علم و فناوری قزوین در مراسم سوگواری شهدای خدمت که ظهر امروز در نمازخانه پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد گفت: شهید آیت الله دکتر رئیسی، رئیس جمهوری محبوب، مکتبی و مردمی بود که برای خدمت آمد و در راه خدمت به شهادت رسید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، جعفر احمدی رئیس پارک علم وفناوری قزوین تصریح کرد: شهید رئیسی در سه سال گذشته ادبیات نوینی از خدمت رسانی در قوه مجریه را پایه گذاری کرد و در توسعه تمام حوزه‌های کشور نقش آفرینی بی‌بدیل داشت.

احمدی افزود: رئیس جمهور شهید از جنس مردم مستضعف بود که در دل مردم جا گرفت و نهایتاً برای مردم فدا شد به طوری که بروز این شخصیت خاص در جمله رهبری معظم با عنوان «رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت» تبلبور یافت.

 رئیس پارک علم وفناوری عنوان کرد: با توجه به خدمت صادقانه‌ای که رئیس جمهور شهید در دوران دولت مردمی(سیزدهم)ارائه کرد، از این شهید بزرگوار یک مدل واقعی مدیریت جهادی در تراز انقلاب اسلامی به جای گذاشت.

این مقام مسئول در پایان اظهار کرد: خداوند متعال روح بزرگ این شهید بزرگوار و یاران ایشان را که در راه خدمت به خلق الله به این درجه عالی نائل شدند با سیدالشهدا و یاران ایشان محشور بدارد – انشاالله.

این مراسم با قرائت قرآن مجید، سخنرانی و مداحی ادامه پیدا کرد و با قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و شهدای خدمت به پایان رسید.

گفتنی است این مراسم به همت روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.


464646
464646
6464654
464646

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • گرامیداشت
  • شهدای خدمت
  • شهید رئیسی