رسالت پارک علم و فناوری حمایت جدی از شرکت های دانش بنیان است

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: رسالت اصلی پارک علم و فناوری حمایت عملی از شرکت های دانش بنیان برای رسیدن به مرحله تجاری سازی است.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم وفناوری قزوین، جلسه ستاد اقتصاد دانش بنیان روز شنبه به ریاست محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در سالن شهید سلیمانی استانداری برگزار شد.

علی رحمانی در این نشست گفت: رسالت پارک این است از شرکت های دانش بنیان حمایت کند تا پا بگیرند و بتوانند وارد تجاری سازی و تولید محصول شوند.

رحمانی تصریح کرد: برخی شرکت ها هنوز مجوز دانش بنیان را دریافت نکرده اند و تاکید داریم استانداردهای زیست محیطی، رعایت شود تا حمایت ها تداوم یابد.

معاون اقتصادی استانداری قزوین در ادامه بیان کرد: رویدادها میراثی ارزشمند است و مواردی که دانش بنیانی است در جلسه مطرح شود و موارد مربوط به صنایع دستی در اولویت قرار گیرد.

این مسئول در مورد ضرورت تقویت صندوق پژوهش و فناوری گفت: این صندوق در حال حاضر 13 میلیارد تومان سرمایه اولیه دارد که بایستی آن را به 30 میلیارد تومان افزایش دهد تا بتوان از شرکت های دانش بنیان حمایت مالی مناسبی صورت گیرد.

رحمانی یادآورشد: آمادگی داریم با صاحبان واحدهای صنعتی که به افزایش سرمایه های صندوق پژوهش کمک کنند همکاری بیشتری داشته باشیم و این همراهی را جبران کنیم.

وی اضافه کرد: با تقویت بنیه مالی صندوق پژوهش و فناوری می توانیم از شرکت های دانش بنیان بیشتری حمایت کنیم تا تولیدات خود را تجاری سازی کنند.

انتهای پیام

 


4646465
44646546
641654446465

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • استانداری
  • ستاد دانش بنیان