در صنایع شوینده به عنوان هاب کشوری فعالیت خود را آغاز کرده ایم/باید نگرش مان به پارک های علم و فناوری تغییر کند

جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین در دیدار با فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، گفت : با توجه به موقعیت جغرافیایی و صنایع موجود در استان قزوین در صنایع شوینده به عنوان هاب کشوری فعالیت خود را آغاز کرده ایم و در همین راستا به دنبال تشکیل شورای عالی صنایع شوینده به مرکزیت استان قزوین هستیم تا صنایع شوینده پیشرفت خوبی نسبت به وضعیت موجود داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین اظهار کرد : از سال گذشته به دنبال اتصال صنایع بزرگ با صنایع کوچک هستیم و در همین راستا نیز فعالیت های خوبی انجام شده تا صنایع بزرگ علاوه بر همکاری با صنایع خرد و کوچک، تسهیل گری مشکلات و موانع پیش روی این صنایع را نیز عهده دار شوند و الان باید نگاه گذشته به صنایع کوچک و پارک ها را تغییر داد.

این مقام مسئول با بیان اینکه همکاری و هماهنگی فی مابین پارک علم و فناوری قزوین و نمایندگان مجلس شورای اسلامی می تواند موانع و مشکلات موجود در راه فناوران را هموار کند، اظهار کرد : هرکجا این همکاری به صورت جدی صورت گرفته است، فعالیت های ثمربخشی جامه عمل به خود گرفته است.

احمدی تصریح کرد : در خصوص بودجه و افزایش بودجه پارک قزوین با توجه به ارتقای رتبه صحبت هایی شد و با توجه به افزایش تعداد نفرات در چارت اداری، با افزایش بودجه می توانیم اشتغال استان را نیز افزایش دهیم.

وی در پایان یادآور شد: تمام تلاش خود را برای ارتقاء مجدد پارک استان و قرارگرفتن در جمع پارک های سطح یک کشور که انگشت شمارهم هستند خواهیم کرد.

فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت : مباحث مرتبط با جامعه فناوران استان قزوین و مقوله چشمه نور، از جمله مواردی است که باید در استان توجه خاصی به آن شود، چرا که جامعه فناوران استان نشان داده اند که هرکجا اعتماد به این عزیزان شده منتج به نتیجه خوبی بوده است.

وی همچنین افزود : در چند ماه آینده دومین سفر استانی ریاست جمهور به استان قزوین را داریم و با توجه به اینکه هنوز مصوبات سفر اول تکمیل نشده باید همیت و جدیت خاصی در تکمیل این فرآیند داشته باشیم تا علاوه بر ارائه عملکرد، برای سایر درخواست های مورد نیاز هم مواردی وجود داشته باشد.

محمدبیگی ادامه داد : ما در حوزه علم و فناوری برای شخص فعالیت نمیکنیم و تمامی فعالیت برای اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران درعرصه جهانی و بین المللی است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد : تمام تلاش و همراهی خود را برای ارتقاء رتبه پارک و رسیدن به جایگاه یک را خواهم کرد و و برای ارتقاء فناوری استان قزوین باید یک فعالیت همه جانبه استانی انجام شود و یک کارگروه علم و فناوری در پارک ایجاد شود.


64654654
46465

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • نمایندگان مجلس
  • جعفر احمدی
  • فاطمه محمدبیگی