بیانیه هیات رئیسه پارک علم و فناوری قزوین در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق

هیات رئیسه پارک علم و فناوری قزوین در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق بیانیه ای را صادر کرد و خواستار حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر همزمان با روز شهادت مولی الموحدین آقا امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام در ماه مبارک رمضان رژیم سفاک و خون ریز صهیونیستی با حماقتی تازه و با نقض فاحش مقررات بین المللی به ویژه کنوانسیون روابط دیپلماتیک ۱۹۶۱ وین ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق سوریه را مورد حمله موشکی قرار داد که منجر به شهادت جمعی از سرداران رشید اسلام و مستشاران کشورمان در سوریه گردید.

حمله موشکی به کنسولگری ایران بیانگر استیصال نتانیاهو و رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی است که می خواهند سرپوشی بر شکست‌های پی درپی خود از مقاومت مردم مظلوم غزه درعرصه میدانی و در سطح افکارعمومی جهان بگذارند.

این رژیم وحشی و حیوان صفت، با حمایت مستقیم و آشکار آمریکا، بیش از شش ماه است که به هر جنایتی علیه مردم مظلوم فلسطین و کشورهای محور مقاومت در سوریه و لبنان و یمن دست زده و ناتوان از مقابله با رزمندگان خط مقدم نبرد، با قصد انتقام و گسترش دامنه جنگ و با اقدامی تروریستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه حمله کرد.

هیات رئیسه پارک علم و فناوری قزوین ضمن محکوم کردن این جنایات ضد بشری، از عموم مردم آگاه دعوت می کند همچون سنوات گذشته در صفوف متراکم و مستحکم و با وحدت همیشگی در راهپیمایی سراسری روز قدس شرکت نموده و خشم و انزجار انقلابی خود را نثار اسرائیل غاصب و جنایکار و حامیان غربی اش به ویژه آمریکای خونخوار نمایند.

 

وَ السَّلامُ عَلى‌ مَنِ اتَّبَعَ الْهُدى‌ | هیات رئیسه پارک علم و فناوری قزوینبرچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • روز قدس
  • ایران