بیانیه هیات رییسه پارک علم و فناوری قزوین برای برگزاری پرشکوه انتخابات یازدهم اسفندماه

هیات رییسه پارک علم و فناوری قزوین با صدور بیانیه‌ای آحاد مردم را به حضور پرشور در انتخابات فردا ۱۱ اسفند ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در این بیانیه آمده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی ایران در آستانه حماسه حضور و مشارکت مردم در صحنه عظیم و سرنوشت‌ساز انتخابات است و اقشار مختلف مردم شریف قزوین کمتر از یک ماه پس از افتخارآفرینی در صحنه حضور در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، این بار برای انتخاب نمایندگان خود در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری پای صندوق‌های رأی خواهند رفت.

انتخابات که در نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر دو اصل تفکیک‌ناپذیر مردم‌ سالاری و حاکمیت ارزش‌های تمدن‌ساز اسلام شکل گرفته است؛ تلاش در جهت استقرار مردم‌سالاری دینی و میراث تاریخی بنیان‌گذار انقلاب اسلامی است. 

در دیدگاه حضرت امام خمینی (ره)؛ امور جامعه با مشارکت مستقیم مردم رقم می‌خورد و تعیین سرنوشت کشور به دست مردم است.

 مردم افتخارآفرین ایران اسلامی در تمامی این سال‌ها، نقش بنیادین خود در سه سطح سیاسی، مدنی و اجتماعی را از طریق اعمال‌نظر در مورد تأسیس نظام سیاسی؛ نظارت مستمر بر نظام سیاسی و نیز حمایت از نظام سیاسی به بهترین نحو ایفا کرده‌اند. 

تأکید همیشگی رهبر معظم انقلاب بر برگزاری پرشور انتخابات در ادوار مختلف و تأکید بر مفهوم «مشارکت حداکثری»، دلیل و نشانه‌ای دیگر بر اهتمام نظام جمهوری اسلامی بر قدرت مردمی نظام است.

هیات رییسه پارک علم و فناوری قزوین نیز که در این مقطع حساس و به مدد حمایت و همراهی برخاسته از نگاه واقع‌گرایانه دولت مردمی سیزدهم در مسیر «آینده‌سازی» قرار گرفته است، به‌عنوان نماینده و حافظ منافع جامعه دانشگاهی و قشر فناور و نوآور سختکوش استان قزوین که در همه صحنه‌ها خوش درخشیده‌اند، شکل‌گیری مجلسی قدرتمند و متکی بر مشارکت و آرای حداکثری مردم را ضامن استمرار حرکت در مسیر تضمین آینده استان قزوین و کشور ایران می‌داند.

بی‌شک حضور حداکثری مردم موقعیت‌شناس کشور و به‌ویژه جامعه دانش بنیان، فناور و نوآور به‌عنوان صاحبان اصلی این انقلاب در پای صندوق‌های رأی، بار دیگر به جهان و جهانیان ثابت خواهد کرد نظام جمهوری اسلامی ‌که نظامی برآمده از انقلابی مردمی است، از همان آغاز بر اساس خواست و اراده مردم تأسیس شده و مبتنی و متکی بر قدرت مردمی بوده و با حمایت و پشتیبانی مردم تداوم یافته است.

هیات رییسه پارک علم و فناوری قزوین ضمن حضور در انتخابات یازدهم اسفند ماه، از آحاد ملت ایران و به‌ویژه جامعه شریف دانشگاهی و فناوری نیز دعوت به عمل می‌آورد همانند دوره‌های پیشین انتخابات، با حضور پرشور در حوزه‌های رأی‌گیری و شرکت در تعیین آینده و سرنوشت خود، حماسه‌ای پرشکوه آفریده و توطئه‌های دشمنان ایران و ایرانیان را خنثی نمایند؛ ان‌شاءاللهبرچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • ایران
  • انتخابات
  • مجلس
  • بیانیه