پارک های علم و فناوری، حلقه اتصال صنعت و دانشگاه هستند

رئیس پارک علم و فناوری قزوین صبح دوشنبه در جمع دبیران انجمن های علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، گفت: پارک های علم و فناوری، حلقه اتصال صنعت و دانشگاه هستند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، در ابتدا به شرح فعالیت های پارک علم و فناوری قزوین پرداخت و گفت : پارک های علم و فناوری حلقه اتصال صنعت و دانشگاه ها هستند و باید به این مهم دقت داشت که ارتباط میان صنعت و دانشگاه ها نباید مغفول واقع گردد.

احمدی افزود: در تمامی سطوح علم می توان به تولید فناوری و نوآوری پرداخت. مجموعه پارادایس هاب پارک علم و فناوری و خانه خلاق سعدالسلطنه نمونه های بارزی از این توانمندی ها هستند که زمینه بروز و ظهور استعدادها و تلاش های خلاقان در حوزه دانشجویی و انجمن های علمی دانشجویی را فراهم کرده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه ایده ذهنی تا زمانی که به یک محصول پایدار تبدیل نشود دارای ثبات نیست، تصریح کرد : در این بین پارک علم و فناوری قزوین با تمام توان کمک خواهد کرد تا ایده های مناسب هسته های دانشجویی به فناوری و نوآوری برسد.

وی با اشاره به این مطلب که شما عزیزان در جایگاه دبیران گروه های علمی می توانید بازوان توانمند و به عنوان سفیران فناوری پارک علم و فناوری قزوین در دانشگاه محل تحصیل باشید، گفت : در صورتی که همت و پشتکار خوبی از سوی شما در انجام فعالیت های فی مابین دیده شود، پارک نیز به عنوان پشتوانه ای محکم از فعالیت های شما عزیزان حمایت خواهد کرد.

در این دیدار مقرر گردید تا هماهنگی های مدنظر با دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در خصوص برگزاری دوره ایده پردازی انجام شود و در این بین نیز فضای برگزاری دوره های مورد نیاز را نیز پارک علم و فناوری قزوین در راستای همکاری در اختیار دبیران گروه های علمی قرار می دهد چرا که ماهیت پارک بسط و گسترش علم و تمامی زمینه ها است.

گفتنی است در پایان از نمایشگاه پارک علم و فناوری قزوین بازدید بعمل آمد.


46464
4646546
7674646
654646
6464
46468

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • انجمن علمی
  • دانشگاه بین المللی
  • بازدید
  • دانشجو