برگزاری نشست هماهنگی مدیران مراکز رشد شهرستانی پارک علم و فناوری قزوین

چهارمین نشست هماهنگی مدیران مراکز رشد پارک علم و فناوری قزوین با حضور مدیر مرکز رشد جامع پارک صبح امروز در سالنvip این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در این نشست مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری قزوین با بیان این مطلب که تنظیم و ثبت قراردادهای کسب و کار باید در یک قالب یکسان باید صورت پذیرد، گفت : عملیاتی شدن این مهم علاوه بر عدم بروز خطا و بروز مشکلات، هماهنگی تمامی مراکز رشد موجود در استان قزوین را به همراه خواهد داشت.

فضه الزهرا عبدالرزاقی ادامه داد : در وهله دیگر باید فرآیند پذیرش در پارک علم و فناوری قزوین و فرآیند درخواست و صدور فناوری، از جمله مواردی است که به هماهنگی بیش از پیش نیاز به همفکری و همکاری دارد و باید در این بین از هیچ تلاشی چشم پوشی نکنیم.

وی همچنین اظهار کرد : مراکز رشد هر یک به نحوی با مشکلات و چالش هایی دست و پنجه نرم می کنند و پارک علم و فناوری قزوین تماما آماده همکاری و همیاری است.

گفتنی است در این نشست سعید قاضی میرسعید سرپرست مرکز رشد شهرستان آبیک، محسن حاج سید جوادی سرپرست مرکز رشد شهرستان تاکستان، حسن طاهری سرپرست مرکز رشد شهید حسن پور شهرستان  البرز و مهدی محرم پور سرپرست مرکز رشد شهرستان بویین زهرا حضور داشتند.


464685
654654654
6465465
654654

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • مراکز رشد
  • دانش بنیان