بازدید دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم از خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه

مسعود حسنلو؛ دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم و سجاد زوار؛ مشاور ستاد صبح پنجشنبه 5 بهمن ماه از خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه پارک علم و فناوری قزوین بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدا هومان بابااولادی؛ مدیر خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه ضمن خیرمقدم، به معرفی خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه، اقدامات صورت گرفته در جهت شتاب‌دهی و حمایت از فعالان حوزه صنایع خلاق، ظرفیت‌های موجود در مرکز و همچنین ظرفیت‌های استان قزوین در حوزه صنایع خلاق پرداختد. 

سپس تیم‌های مستقر در مرکز به معرفی محصولات و خدمات خلاقانه خود در سطوح  ملی و بین المللی پرداختند. 

در ادامه بابااولادی بیان کرد: که یکی از دغدغه‌های مهم تیم‌ها موضوع پرداخت مالیات توسط شرکت‌های حقوقی می‌باشد که می‌بایست تمهیداتی در نظر گرفت تا شرکت‌های خلاق بتوانند همانند شرکت‌های دانش بنیان معاف مالیاتی باشند و حمایت‌های مادی و معنوی از هسته‌ها و تیم‌های مستقر در خانه‌های خلاق که دارای خدمات و محصولات ارزش‌آفرین هستند، صورت پذیرد. 

پس از معرفی تیم‌ها، حسنلو؛ دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم طبق آخرین قوانین و دستوالعمل‌ها موضوعاتی را در جهت حل مسائل و مشکلات تیم‌ها ارائه کرد. 

در انتها از فضاهای مختلف خانه خلاق و نوآوری سعدالسلطنه از جمله تیم‌های مستقر،  فضای کار اشتراکی، سالن برگزاری رویدادها و ... که در دل کاروانسرای تاریخی سعدالسلطنه قرار گرفته است، بازدید بعمل آمد.


464646
65465465

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • خانه خلاق سعد السلطنه