رونمایی از یک محصول دانش بنیان در قزوین

صبح امروز چهارشنبه با حضور معاونین پارک علم و فناوری قزوین از محصول « اکسیژن ساز خانگی » شرکت سدنا طب مبین از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، چندین ماه است که هر چهارشنبه یک محصول دانش بنیان در پارک علم و فناوری قزوین رونمایی می‌شود.

این محصول جهت تامین اکسیژن مورد نیاز برای بیماران تنفسی نیازمند اکسیژن مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین این محصول با ظرفیت 5 لیتر در دقیقه (در مواقع اورژانسی 8 لیتر در دقیقه)، کارکردی کم صدا دارد و با کیفیت بسیار بالا می تواند در منازل و یا مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

این دستگاه با صفحه نمایشگر بزرگ و لمسی و دارا بودن ریموت کنترل می تواند به سهولت مورد استفاده قرار گیرد و همچنین این دستگاه دارای چرخ بوده و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز می تواند به منظور درمان کمکی برای بیماران سیستم تنفسی، بیماران قلبی عروقی، بیماران انسدادی مزمن ریوی، مسمومیت با مونوکسید کربن و سایر بیمارهای هیپوکسی مورد استفاده قرار گیرد.

از قابلیت مهم دستگاه اکسیژن ساز سدنا طب مبین توانایی نبولایزر و استفاده از داروهای استنشاقی برای بیماران می باشد و این دستگاه به گونه ای طراحی شده که توانایی کار 24 ساعته را داشته باشد و با توجه به کارکرد طولانی مدت و پیوسته، در ساخت دستگاه از قطعات با کیفیت با زمان استهلاک بالا استفاده شده است تا طول عمر آن افزایش یابد.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به خلوص اکسیژن 93% تا 96%، عملکرد 24 ساعته با جریان خروجی 5 لیتر در دقیقه، قابلیت تولید اکسیژن تا 8 لیتر در دقیقه در شرایط اضطراری (در مدت زمان محدود)، قابلیت افزایش فاصله دستگاه با بیمار تا 15 متر، دمای اکسیژن خروجی تقریباً هم دمای محیط، کارکرد آرام و بسیار کم صدا، نمایش میزان خلوص و جریان اکسیژن تولید شده، مجهز به سیستم ایمنی هشدار قطع برق و کاهش خلوص اکسیژن، داری سیستم سخنگوی فارسی، قابلیت کنترل از راه دور توسط ریموت کنترل، دارای خروجی نبولایزر به منظور استفاده از داروهای استنشاقی و دارای نمایشگر LED لمسی به منظور کارکردی آسان اشاره کرد.

گفتنی است این برنامه هر هفته چهارشنبه ها به صورت زنده و مستقیم از سیمای مرکز قزوین و البرز به روی آنتن می رود.برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • دانش بنیان
  • رونمایی
  • صدا و سیما