انتخاب شرکت مهیار البرز به عنوان واحد صنعتي برتر و نمونه ملی در زمينه صادرات

شرکت مهیار البرز تولیدکننده انواع اجاق گاز، فر توکار و روکار با نام تجاری تایسز، از واحد های فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین به عنوان واحد صنعتي برتر و نمونه ملی در زمينه صادرات انتخاب شد.

 به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در همايش و تجليل از صادركنندگان نمونه استان قزوین به پاس تلاش در عرصه توليد ملي و برون مرزي، همچنین تولید محصولات صادرات محور و مطابق با استانداردهای بین‌المللی به عنوان واحد صنعتي برتر و نمونه ملی در زمينه صادرات برگزيده شد و مورد تجلیل مقامات ملی و استانی قرار گرفت.

 این مراسم به مناسبت روز صادرات در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد و در آن فرزاد پیلتن مدیرکل دفتر غرب آسیای سازمان توسعه تجارت سازمان کشور، محمد مهدی اعلایی استاندار، لطف‌ا... سیاهکلی و فاطمه محمد بیگی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، علی رحمانی معاون اقتصادی استانداری، مهدی عبدیان رئیس اتاق بازرگانی استان، افضلی رئیس سازمان صمت استان، عمیدی مسئول نمایندگی وزارت خارجه در قزوین، رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان، جمعی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان نمونه ملی و استانی حضور داشتند.

 پس از كسب اين افتخار، تنديس زرين و لوح يادبود اين همايش توسط مقامات حاضر در اين مراسم شرکت مهیار البرز تقديم شد كه توانسته است با حضور درخشان خود در بازارهاي بين‌المللي و تسخير بازارهاي صادراتي موجبات درخشش ایران عزیزمان را فراهم کند.

 برچسب‌ها :