بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران برگزار شد

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران سه‌شنبه در مراسمی با حضور «علی‌اکبر محرابیان» وزیر نیرو و وزرای انرژی افغانستان و پاکستان و با حضور شرکت اوژن الکتریک آزما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در این نمایشگاه با حضور شرکت اوژن الکتریک آزما از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد، کالاهایی در بخش‌های تولید، انتقال، توزیع، تجهیزات برق فشار قوی، متوسط و ضعیف در معرض دید عموم قرار گرفت.

علاوه ‌برآن انواع تابلوهای برق، تجهیزات روشنایی، تجهیزات هوشمندسازی، دیزل‌ژنراتور و موتورهای الکتریکی؛ باتری و یوپی‌اس؛ سیستم‌های ارتینگ و حفاظت کاتدی، ترانسفورماتور، سیم و کابل، اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق و تجهیزات اندازه‌گیری، نیز به نمایش در آمد.

همچنین دستاوردهای پیمانکاران، مشاوران، مراکز علمی تحقیقاتی و پژوهشی، خطوط انتقال نیرو و تجهیزات وابسته، پُست‌های فشارقوی متوسط و ضعیف، انرژی‌های تجدیدپذیر و تجهیزات وابسته در این دوره نمایشگاه عرضه شده بود.

کشور شامل ایتالیا، جمهوری چک، آلمان، چین، کره جنوبی، کرواسی، ترکیه، اسپانیا، هند، اسلوونی، لهستان و ژاپن در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق مشارکت داشتند.

گفتنی است بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق از ۲۳ تا ۲۶ آبان با مشارکت ۴۷۴ شرکت داخلی و ۱۱۰ شرکت خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

 


44646
44646
464646546
4646465
64646
4848465

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • نمایشگاه صنعت برق
  • اوژن الکتریک آزما