با آغاز به کار رسمی شرکت سانااندیشه سازان مجد ایران در رده بیست کشور اول صاحب تکنولوژی مورد سنجش قرار می گیرد

شرکت دانش بنیان سانا اندیشه سازان مجد از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین در شهرک صنعتی کاسپین رسما آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، این واحد تولیدی که با سرمایه گذاری ۳۸۰ میلیارد ریالی متخصصان و کارآفرینان داخلی به بهره برداری رسیده قادر است با تولید انواع دستگاه تست و آزمایشگاه صنعتی و مهندسی به یاری صنعت کشور بشتابد.

با افتتاح این واحد دانش بنیان زمینه اشتغالزایی بیش از ۱۵ نفر به صورت مستقیم در شرکت دانش بنیان سانا مهیا خواهد شد.

به گفته شیرین مافی مدیرعامل شرکت سانا اندیشه سازان مجد محصولات این شرکت به جهت کیفیت بالا علاوه بر توزیع در داخل کشور به اقصی نقاط دنیا از جمله عراق و ترکیه و سایر نقاط جهان صادر می شود.

مافی اذعان داشت: قطعا با همکاری همه مسئولان استان به ویژه حمایت های روزافزون پارک علم و فناوری قزوین خواهیم توانست در افق پیش رو گام های بلندتری در صحنه تولید دانش بنیان ملی و اشتغالزایی برداریم.

لازم به ذکر است شرکت سانا اندیشه سازان مجد با تولید محصولات متنوع می تواند اعتماد متخصصان و مدیران را به دست آورده و در عرصه کنترل کیفیت به یاری تولیدات داخلی و خارجی بشتابد.

به گفته حجت اله صادقی رئیس هیات مدیره شرکت سانااندیشه سازان مجد این شرکت با بهره گیری از مهندسین ارشد حوزه فناوری موفق شده در تولید ابزارها و دستگاه های تست آزمایشگاهی، ایران را در رده بیست کشور اول صاحب تکنولوژی سنجش پارامترهای سنجش و آنالیز داده خط تولید قرار دهد و با تلاش و پشت کار در مسیر خودکفایی با تمام توان قدم بردارد.

هر چه هست با بهره برداری از این واحد بزرگ برگ جدیدی بر دفتر افتخارات صنعت استان و کشور افزوده خواهد شد.


46465

برچسب‌ها :
  • پارک علم و فناوری قزوین
  • واحد فناور
  • دانش بنیان