پیام رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت هفته بسیج

دکتر جعفر احمدی، رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

دکتر جعفر احمدی، رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبّه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوات تعیین و حدیث عشق می دهد. امام خمینی(ره)

بسیجیان، گل‌سرخ لاله‌زار مروت و مردانگی و آب زلال و شیرین در کویر زندگی اند و پروانه صفتانی اند که شمع از سوز و جمالشان آب می شود ، غیرتمندانی اند که کوه از هیبت غیرتشان فرو می ریزد و طلایه‏ دارانی اند که حق در سیمایشان متجلّی است.

بی شک میتوان گفت تحکیم زیر بنا نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حمایت بی شائبه از امت اسلامی ایران زمین در فراز ها و فرودهای دوران و… از عملکرد های درخشان سبز اندیشان بسیجی است.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب شکل گرفت، اینک اندیشه‌ای فراگیر و گسترده در ایران عزیز اسلامی است و هرکجا که نام پرآوازه‌ی بسیج به میان آمده بهترین نتایج حاصل شده است.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطرۀ شهدا و ایثارگران بسیجی، هفته ی بسیج ، این شجره ی طیبه ، را خدمت تمامی بسیجیان ولایت‌ مدار و ثابت قدم استان قزوین، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و در سایه ی اتکال به الطاف حضرت ایزد منان و حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مزید صحت و سلامتی و بهورزی را برای همه ی این عزیزان خواهانم.

جعفر احمدی
رئیس پارک علم و فناوری قزوینبرچسب‌ها :
  • پارک_علم_فناوری_قزوین
  • قزوین
  • خبر
  • رویداد
  • مرکز_رشد
  • نوآوری