گروه کارشناسی فعالیت‌های R&D دستگاه‌های اجرایی قزوین تشکیل شد

گروه کارشناسی فعالیت‌های R&D دستگاه‌های اجرایی قزوین در پارک علم و فناوری استان تشکیل شد.

نخستین نشست گروه کارشناسی فعالیت‌های R&D دستگاه‌های اجرایی قزوین با حضور مدیران و مسئولان دستگاه‌های مختلف در سالن جلسات شهید سیاهپوش پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

با توجه به اینکه پارک علم و فناوری استان به عنوان دبیرخانه گروه کارشناسی فعالیتهای R&D  استان انتخاب شده است در اولین جلسه، نحوه عملکرد این گروه و وظایف و مسئولیت‌های دبیر و هر کدام از اعضا مورد تبیین قرار گرفت (دکتر گرجی رئیس پارک علم و فناوری استان، دبیر گروه کارشناسی فعالیت‌های R&D دستگاه‌های اجرایی قزوین نیز می‌باشد).

گروه‌های کارشناسی در راستای اجرایی نمودن وظایف کارگروه تخصصی آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان قزوین و به منظور فراهم ساختن بستر مطلوب تصمیم‌گیری در حوزه پژوهش و با هدف بهره‌گیری از توان تخصصی و کارشناسی و انطباق با اهداف توسعه استان تشکیل شده است.

لازم به ذکر است؛ در نشست یاد شده نمایندگان ادارات و دستگاه‌های مختلف استان مانند اداره کل محیط زیست، اداره کل استاندارد، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی رحمه‌ا…علیه، جهاددانشگاهی، نماینده یکی از واحدهای بخش خصوصی در استان قزوین و دو نفر هیئت علمی از مجامع دانشگاهی و پژوهشی حضور داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »