پیام نوروزی رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دکتر جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی حلول سال جدید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، متن پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحیمِ
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ                                                        یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
 یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ                                               حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ


فرارسیدن عید نوروز و تقارن آن با ماه‌های پرفضیلت شعبان و رمضان را به واحدهای محترم فناور و همکاران گرامی پارک علم و فناوری قزوین تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم سالی پر از خیر و برکت همراه با سلامتی برای همه مردم سرزمینمان، ایران اسلامی باشد.

این دگرگـونی شگرف طبیعـت فرصتـی است برای اندیشیـدن انسـان به عظمت کبـریایی خالق هستی، نو شدن و تجدید حیات تا خویشتن خـویش را از نسیـان و غفلـت رهایـی بخشـیم.

امید، سال نـو که مقـارن با ماه پر فضیلت رمضان اسـت، به همـت، همدلی و تلاش اعـضای خـانواده پـرمهـر پارک علم و فناوری قزوین، رهـاوردی نیکـو از سرافـرازی و سربلنـدی را بـرای کشـور عزیـزمان به ارمغـان آورد.

از درگاه الهی صحـت، سلامـت، سعادت و موفقیت روزافزون یکایـک اعضـای خانـواده بـزرگ پارک علم و فناوری قزوین را مسئلت می نمایم. ان شاءالله در سال 1402 شاهد حضور پرنشاط واحدهای محترم فناور و کارکنان در فضای مجموعه باشیم.

جعفر احمدی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »