پیام رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت سالروز حماسه نهم دیماه

دکتر جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی سالگرد حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قوی‌ترین و آخرین ضربه را ملت در روز نهم دی وارد کرد. کار ملت ایران در بیست و دوم بهمن، کار عظیمی بود؛ نُه دی هم همین طور یکپارچگی ملت آشکار شد. نه دی را همین جوان ها، نسل سوم انقلاب به راه انداختند و آن حادثه عظیم را به وجود آوردند.(مقام معظم رهبری)

حماسه 9دی، اوج بصیرت،‌ اقتدار و ولایتمداری مردم ایران در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی بود و عظمت ملت انقلابی ایران را بیش از پیش به نمایش گذاشت.

این روز برگ زرینی در تاریخ ملت بزرگ ایران است و ملت آگاه و متعهد ایران با تأسی از حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و رهنمودهای سرنوشت ساز مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تمام فتنه های دشمنان را خنثی کردند و نشان دادند که ملت سرافراز ایران همچون گذشته در برابر تمام توطئه ها و فتنه های دشمنان ایستادگی خواهد کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی، توفیق روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مسیرآرمان های والای بنیانگذار کبیر انقلاب (ره)، تحت رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

جعفر احمدی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »