پیام رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

دکتر جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏ تر در مسیر انقلاب ماست و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. (مقام معظم رهبری)

پایان شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی‌مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه ، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می ‌درخشد، تاریخ ۸ ساله دفاع مقدس که پر از عشق و ایثار و مقاومت است و دعای شبانه پرچمدار وادی عشق و یاور بسیجیان و رزمندگان حضرت امام (ره)، خروش سپاهیان، بسیجیان، ارتشیان و پشتیبانی خالصانه پیر و جوان، مرد و زن را در دل خود دارد، همواره در سینه تاریخ خواهد ماند.

نائل آمدن به افتخارات علمی در زمینه های مختلف، جز با فراگیری درس ایثار و شهادت میسر نبود، موفقیت هایی که ثمره خون شهیدان جهاد علمی کشورمان بود که با دشمنی و توطئه دشمنان این نظام به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند و راه آنان توسط جوانان برومند و تحصیل کرده این کشور تا ابد ادامه خواهد یافت.

دکتر «چمران»، «باکری»، «علم الهدی»، «احمدی روشن» و سایر شهدای علمی، نمونه های بارزی از شخصیت های علمی بودند که قبل و بعد از جنگ با فراگیری درس ایثار و فداکاری در مکتب عشق و ایمان توانستند در دفاع از میهن عزیزمان در طول هشت سال دفاع مقدس و توسعه علمی کشور، نقش بی بدیلی را ایفا کنند و جان خود را نثار پیشرفت کشور نموده و ثبات، آرامش، اقتدار و توسعه علمی امروز ایران عزیز را باید مرهون خون شهدا، فداکاری خانواده های معظم شهدا و تلاش بی وقفه ی ایثارگران علمی و دانشگاهی بدانیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و همه شهدای جنگ تحمیلی، این هفته را به رهبر معظم انقلاب، ملت غیور ایران و به ویژه جانبازان، آزادگان، خانواده معزز شهدا، رزمندگان، جهادگران، فرماندهان و اعضای سپاه‌، ارتش و بسیج و همچنین جامعه بزرگ علمی و فناوری قزوین تبریک عرض نموده، سعادت، سربلندی و پیروزی ایشان و یکایک مردم ایران را از خداوند متعال مسئلت می ‌نمایم.

جعفر احمدی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »