پیام رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت روز جهانی قدس

دکتر مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت روز جهانی قدس با صدور پیامی بر تحقق وعده الهی در آزادی قدس شریف تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن پیام بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان یادآور روزی بزرگ و مهم در تاریخ مظلومیت فلسطین است که به ابتکار معمارکبیر انقلاب اسلامی بنیان گذاشته شد و همه آزادگان و آزادیخواهان جهان را فرامی خواند تا ندای مظلومیت آنان را یک صدا فریاد نمایند.


نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس نخستین قبله مسلمانان از آن‌ جهت حائز اهمیت است که نور امید در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.


این روز بزرگ با تدبیر امام(ره) و به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان نماد بزرگ وحدت امت اسلام در برابر ظالمان و جنایتکاران صهیونیستی است و همچون خاری تا دستیابی به حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین در چشم دشمنان اسلام که خواهان نابودی اسلام و مسلمانان هستند باقی خواهد ماند.


در سال جاری به علت شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از آن امسال راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت فیزیکی و میدانی برگزار نمی شود و می توان از راه های دیگر روز قدس را در سطح ملی و بین المللی گرامی داشت و از پتانسیل فضای مجازی در این زمینه به خوبی استفاده کنیم.


اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و گرامی داشت روز قدس از همه ملت بزرگ و شریف ایران به ویژه جامعه علمی و دانشگاهی خواستارم در این روز با حضور پر شور در فضای مجازی نفرت و انزجار خود را از غاصبین فلسطین عزیز و استکبار جهانی اعلام نمایند.

مصطفی مافی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »