پیام تسلیت رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت سالروز شهادت مولای متقیان ، امیر المومنین (ع)

دکتر مصطفی مافی رییس پارک علم و فناوری قزوین طی پیامی سالروز شهادت مولای متقیان، امیر المومنین (ع) را  تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مولای متقیان امام علی (ع)، فرزند کعبه، نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است.مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردانگی و حماسه آفرینی است که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر بوسه می زنند .

شهادت امیر خوبی ها ، این مظهر عدالت ، آزادگی و جوانمردی گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتشان بدون هیچ دلبستگی به لذایذ دنیوی پاسدار اخلاق ، حرمت و کرامت انسانی بودند و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت شهید شدند .

به راستی علی (ع) این یگانه مرد و همراه روزهای سخت پیامبر اکرم (ص) ، الگو و آینه تمام نمای سبک زندگی اسلامی و انسانی است که هم در زندگی شخصی و هم به عنوان رهبر جامعه عدالت را تمام و کمال معنا و برابر ظلم و ستم ایستادگی کردند و دفاع از حقوق مردم را مقدم بر هر چیزی می دانستند .

اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خدا جوی استان قزوین، توفیق درک فیوضات بیکران شب قدر را از خداوند تبارک و تعالی برای همه مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالتخواهان جهان حضرت علی (ع)را به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت حقیقت‌جوی میهن و مردم شریف استان قزوین تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

مصطفی مافی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »