پیام تسلیت رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی

دکتر مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن پیام به این شرح است:

اربعین، روز زنده نگه داشتن یاد و نهضت شهیدان کربلا است. اربعین، رمز ماندگاری نهضت پربار حسینی و اعلام پایبندی به مکتب سرخ عاشوراست. روزی که پرچم سرخ پیام شهادت کربلا به دست قافله سالار کربلا حضرت زینب کبری (س) برافراشته شد، تا نهضت سرخ حسینی جاودانه بماند.

چهل روز در سوگ ابرمردی نشستیم که حیات اسلام مدیون رگ های پاره پاره اوست. قصه سر و نیزه، قصه لب های خونین و قرآن، قصه سیلی و صورت گلگون کودک غمگین و تمام حقیقت هایی که هر سال از پرده چشمان ما می گذرد را شنیده ایم.

تنها زیارت اربعین سید الشهداء علیه السلام است که مؤمن خالص را از دیگران تمیز می دهد و دوستان اهل بیت علیهم السلام را از غیر آنان جدا می کند. مؤمن واقعی کسی است که نگذارد آثار نهضت حسین علیه السلام فراموش شود و در قدردانی و شرکت در هدف آن حضرت کوتاهی نورزد.

اینجانب فرارسیدن چهلمین روز شهادت سومین اختر آسمان امامت و ولایت، سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع)  و یاران باوفایش را به دوستاران آن امام فرزانه عرض می نمایم-التماس دعا.


مصطفی مافی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »