پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۲۲بهمن

دکتر جعفر احمدی، رئیس پارک علم و فناوری قزوین در پیامی فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
والفجر. ولیال عشر. والشفع والوتر. والیل اذا یسر”

«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.

امروز در حالی چهل و چهارمین سالگرد طلوع فجر و پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که ایران اسلامی در سایه رهبری مدبرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به الگویی با ثبات در منطقه تبدیل شده و در حوزه های مختلف، به ویژه علم و فناوری به دستاوردهای مهمی دست یافته که در توسعه پایدار کشور نقش اساسی را ایفا می کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت این ایام و ادای احترام به ارواح طیبه شهداء و امام شهداء (ره) و تجدید میثاق با آرمان های نهضت امام عظیم الشأن (ره) و رهبر فرزانه انقلاب، فرا رسیدن ۲۲ بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را به مردم شریف ایران به ویژه مردم شهید پروراستان قزوین تبریک عرض نمونده و از کلیه دانشگاهیان و فرهیختگان گرامی، اعضای محترم هیات علمی، کارکنان عزیز و دانشجویان گرامی دعوت می کنم همراه با دیگر آحاد جامعه در جشن شادی پیروزی انقلاب اسلامی مشارکت داشته باشند.

امیدواریم بتوانیم در سایه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ادامه دهنده صدیق و راستین راه امام خمینی (ره) و شهدای سرافراز باشیم.

جعفر احمدی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »