پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت عید سعید قربان

دکتر مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« لَبَّیکَ الّلهُمَّ لَبَّیکَ، لَبَّیکَ لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ، إنَّ الْحَمْدَ وَ النِّعْمَهَ لَکَ وَالْمُلکَ، لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ»

عید قربان، عید رهایی انسان از اسارت نفس، جلوه گاه تعبد و بندگی و فرصتی مبارک و فرخنده برای مسلمانان جهان است تا در پیشگاه باری‌تعالی، جلوه‌ای زیبا و باشکوه از اتحاد و همدلی را به نمایش بگذارند. روزی که مسلمانان سراسر جهان در برابر تفرقه‌انگیزان، آگاهانه به ابعاد عبادی، اجتماعی و سیاسی این عید بزرگ عینیت می‌بخشند.

عید قربان پاک‌ترین عیدها، عید سرسپردگی و بندگی و عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. عید قربان عید نزدیک شدن دل‌هایی است که به قرب الهی رسیده‌اند. عید قربان عید بر آمدن روزی نو و انسانی نو است و از آن رو عید نامیده شده که بندگان را از تعلقات رهانیده و مهیای عروج می‌سازد.

روز نهم ذی الحجه، روز پر فضیلت و معنوی عرفه و روز دهم ذی الحجه عید سعید قربان را به عموم مسلمانان ملت شریف و مسلمان ایران بخصوص مردم شریف و گرانمایه استان قزوین تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان خواهانم تا در این روز فرخنده به همه مسلمانان در جوار قرب خود جایگاهی شایسته عنایت فرماید.

مصطفی مافی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »