پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر

دکتر مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین طی پیامی سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده معظم شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.

 بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.

 اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را محضر رهبر فرزانه انقلاب،حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و ملت سرافراز ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان سربلندی و عزتمندی روزافزون مردمان این آب و خاک را مسالت می نمایم.

مصطفی مافی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »