پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری قزوین به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


دکتر مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، طی پیامی چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
والفجر. ولیال عشر. والشفع والوتر. والیل اذا یسر”

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه ه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صدای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین ‏انداز کرد.

یوم الله 22 بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام (ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌اند.

 امسال در شرایطی چهل و دو سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را جشن می‌گیریم که استکبار جهانی با توطئه‌های فزاینده تلاش می­کند جامعه جهانی را با خود همراه کرده و با اعمال تحریم های ناجوانمردانه ضمن تأمین منافع خود درمنطقه ، سلطه ننگین خویش را گسترده تر کند. اما درسایه درایت و رهنمودهای زعیمانه رهبر معظم انقلاب ، ملت غیور و مقاوم ایران مقتدرانه و مستحکم گام‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کرده و سرافرازانه نقشه های شوم استکبار را نقش برآب می کنند تا دنیا شاهد کسب موفقیت‌ها و بالندگی‌های روزافزون ایران اسلامی در عرصه ملی و بین المللی باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای به حق پیوسته انقلاب وهشت سال دفاع مقدس ، یوم الله ظفرآفرین ۲۲ بهمن را به همه هموطنان عزتمند تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان اقتدار و پیروزی ایران اسلامی و سربلندی و سعادت به همه هموطنان عزیزمان راخواستارم.

مصطفی مافی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »