ویژه برنامه اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

ویژه برنامه اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی صبح چهارشنبه با حضور سروان درزی جانشین سپاه ناحیه قزوین، قائم مقام، پرسنل و جمعی واحدهای فناور پارک قزوین، خانواده معزز شهدای مدافع حرم و رئیس بسیج اساتید استان در سالن کنفرانس شهید اسکندری نژاد پارک علم وفناوری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، این مراسم با تلاوتی آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد.

در ادامه دکتر فارسی رئیس بسیج اساتید استان گفت: سردار سلیمانی ثمره جمهوری اسلامی است. شهید سلیمانی یک فرد نبود یک ملت بود.

وی افزود: حاج قاسم فوق العاده متدین بود اما متحجر نبود، نو اندیش و مبتکر بود اما گرفتار تجدد مآبی نبود. قاطعیت داشت اما محبت هم داشت. در پوشش، در گویش و در حوزه های مختلف کاری دچار تجدد مآبی نشد.

فارسی ادامه داد: حاج قاسم به شدت انقلابی و ولایی بود. به طوری که به تمام مراجع توصیه می کرد راه رسیدن به سعادت پیروی از ولایت فقیه است.

رئیس بسیج اساتید تصریح کرد: سردار سلیمانی علاوه بر اینکه به بیت المال توجه ویژه ای داشت، اخلاص در عمل داشت، دائم الذکر بود شجاع و نترس بود، در میدان فقط دنبال خدا و شهادت بود.

در پایان از 5 خانواده معزز شهیدان مدافع حرم: شهید سیاهکالی مرادی، شهید رحیمی، شهید محمدرضایی، شهید شیری و شهید محمدی تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است این برنامه به همت پارک علم و فناوری قزوین با مشارکت بسیج صنعت استان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »