واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین از دستگاه بونکر فیلر رونمایی کرد

شرکت تاک سینا ماشین از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین، دستگاه بونکر فیلر خود را رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، گروه تولیدی و مهندسی تاک سینا ماشین که در پارک علم و فناوری استان قزوین مستقر است از دستگاه بونکر فیلر که در مجتمع های صنعتی تولید قارچ کاربرد دارد، رونمایی کرد.

این دستگاه که در پارک علم و فناوری استان قزوین تولید شده است، به صورت تمام اتوماتیک کار می کند و علاوه بر دارا بودن از کیفیت و سرعت بالا در عملکرد اجرایی، با مبلغی حدود یک سوم هزینه در مقایسه با نمونه های خارجی امکان عرضه به بازارهای داخلی را دارد که توانایی حضور در عرصه های صادراتی و بین المللی را نیز بیشتر ممکن می سازد.

حداکثر مصرف انرژی در زمان پر کاری 15 کیلو وات ساعت بوده، تمام هیدرولیک، ضد آب و مقاوم در برابر خوردگی است و توانایی تولید حداقل 35 تن کمپوست در ساعت را دارد؛ وزن بونکر فیلر واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین چهار تن می باشد که با ارتفاع 3.5 متر و عرض قابل تنظیم 3.7 و سه متر از ویژگی های فیزیکی مطلوبی برخوردار است.

سیستم حفاظت از زنجیر دستگاه بونکر فیلر، طراحی جدید پایه گردان، ضریب بالای استحکام، استهلاک اندک و نرمش در گردش های جانبی نوار و پرتاب کمپوست نیز بخش دیگری از خصوصیات و مزایای دستگاه یاد شده است.

بونکر فیلر طراحی شده در پارک علم و فناوری قزوین، دارای قدرت تحرک بالا با استفاده از شش گیربکس انحصاری بوده که در گروه تولیدی و طراحی مهندسی تاک سینا ماشین ساخته شده است که مشتریان می توانند با استفاده از فعالیت واحد خدمات پس از فروش، طبق برنامه های زمانبندی و دوره ای نگهداری خدمات مختلفی را دریافت نمایند.

دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد جامع قزوین در مراسم رونمایی از بونکر فیلر تولید شده در واحد فناور پارک علم و فناوری استان، با اشاره به اهمیت گسترش فعالیت های علمی و تحقیقاتی در سطح جامعه بیان کردند: پارک علم و فناوری استان قزوین توانایی گسترده ای در زمینه حمایت از ایده های نو و خلاقانه در عرصه های مختلف صنعتی دارد که امروز شاهد شکوفایی و بروز یکی از این موارد هستیم.

دکتر ملکی سرپرست اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان قزوین نیز تلاش واحدهای فناور در خصوص ارتقای جایگاه صنعتی استان را ارزنده توصیف کردند و ادامه دادند: در صورت گسترش فعالیت های دانش بنیان ، علاوه بر رفع نیاز های بازار داخل به بازارهای خارجی نیز می توان توجه داشت، همچنین واحد های فناور مستقر در پارک امکان دریافت تسهیلات کم بهره را نیز خواهد داشت.

مهندس خانپور اقدامات صورت گرفته از سوی واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین را قابل تقدیر دانستند و خاطرنشان کردند: تداوم این برنامه ها می تواند نیاز جامعه را به محصولات با کیفیت بالاتر و دانش بنیان تأمین کند و ضمن استفاده بهتر از نخبگان جامعه، با حفظ سرمایه های مادی، ارز آوری خوبی برای ما داشته باشد.

انتهای پیام/

زبان سایت »