واحد فناور آب آرا قزوین با شرکت آکواترونیک ترکیه قرارداد تجاری امضا کرد

انتقال دانش فنی به شرکت آب آرا از جمله مهمترین مزایای این قرارداد است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، شرکت “آب‌آرا قزوین” پس از انجام مذاکرات متعدد، توانست قرارداد همکاری خود با شرکت “آکواترونیک” ترکیه را نهایی کرده و نمایندگی انحصاری این شرکت را در جمهوری اسلامی ایران دریافت نماید.

با توجه به مفاد قرارداد یاد شده تمامی مشتریان شرکت آکواترونیک در ایران به مدت سه سال به شرکت آب‌آرا قزوین ارجاع شده و واحد فناور قزوینی نماینده تام الاختیار آکواترونیک برای انجام امور اجرایی محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است شرکت آکواترونیک علاوه بر اینکه در نمایشگاه‌های سراسر اروپا حضور فعال از خود نشان داده و ارتباطات نزدیکی با شرکت‌های آلمانی دارد که جزو شرکت‌های پیشگام و در حال توسعه اروپا در حوزه آب‌نماهای موزیکال و مدرن به شمار می‌رود؛ همچنین از سال 2006 میلادی فعالیت تجاری و روند امور تحقیق و توسعه خود را آغاز کرده است.

مهندس زرآبادی‌پور عنوان کردند: انعقاد قرارداد با شرکت ترکیه‌ای به دلیل اهمیت انتقال دانش فنی و بهره‌مندی از تجربیات متخصصان آکواترونیک، همچنین در اختیار گرفتن محصولات اولیه با کیفیت اهمیت فراوانی دارد و انتظار می‌رود روند فعالیت شرکت آب آرا قزوین را برای تداوم امور تجاری‌سازی محصولات با کیفیت بومی هموار کند.

مدیرعامل شرکت آب آرا قزوین با اشاره به روند طولانی مذاکرات برای دریافت نمایندگی انحصاری شرکت آکواترونیک در جمهوری اسلامی ایران، اظهار کردند: در حال حاضر تمام فعالیت‌های شرکت ترکیه‌ای در زمینه بازاریابی و فروش محصولات از طریق واحد فناور آب آرا قزوین صورت می‌پذیرد.

 انتهای پیام/

زبان سایت »