هفتاد و هفتمین جلسه شورای مرکز رشد برگزار شد

هفتاد و هفتمین جلسه شورای مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین صبح شنبه 6مهر1399 در سالن شهید اسکندری نژاد مجموعه پارک علم و فناوری قزوین با حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم وفناوری قزوین، در ابتدا با پذیرش شرکت گیتی پرداز اردیبهشت نو آفرین در مقطع رشد با طرح شهرمجازی موافقت گردید. این شرکت با توجه به نیازها و رفع مشکلات و نیاز اداره ها  وشرمت ها تلاش کرده است تا باساخت اتوماسیون اداری این مشکلات را حل نماید.این نرم افزار وجه تمایزی نسبت به سایر نرم افزار های اداری دارد و همچنان به ادارات و شرکتهای معتبر به فروش رسیده است.

در ادامه طرح  شرکت نواندیش سرمایه مانا، با عنوان صرافی دیجیتال بررسی و با پذیرش شرکت در مقطع رشد موافقت گردید. این شرکت با اذعان برآن که در کشور افراد زیادی درحال خرید و فروش ارزهای دیجیتال میباشند و باتوجه به نیاز این موضوع در رابطه با نبود صرافی در داخل کشور  تلاش برای فراهم ساختن این بستر نموده است.

در پایان طرح شرکت شتاب دهنده علم و فناوری حکمت با عنوان تولید ژنراتور خورشیدی هیبریدی سیار جهت پذیرش در مقطع رشد مورد بررسی قرار گرفت. مقرر گردید پس از طراحی مدار چاپی طی شش تا نه ماه آینده مجدد در جلسه شورا طرح و بررسی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »