نهمین دوره استانی طرح دوست علمی در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

دانش‌آموزان نواحی 14 گانه استان از واحدهای فناور پارک علم و فناوری بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین نهمین دوره طرح استانی دوست علمی با حضور دانش‌آموزان منتخب پایه دهم نواحی 14 گانه اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

این دوره آموزشی یک اردوی سه روزه محسوب می‌شود که برنامه‌های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی را با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و بنیاد نخبگان استان قزوین برای ارتقای توانمندی نوجوانان، طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند و انگیزه آن‌های را در فعالیت‌های پژوهشی، تحقیقاتی و کارآفرینی بهبود می‌بخشد.

مطابق اظهارات مسئولان برگزاری نهمین دوره طرح استانی دوست علمی، توجه به اقدامات صورت گرفته در این دوره موجب می‌شود موفقیت دانش‌آموزان امروز در فعالیت‌های ایده‌پردازی و کارآفرینی به نحو بسیار مطلوب‌تری ایفای نقش کنند و از این نظر جامعه را در جایگاه بالاتری قرار دهند.

در پایان مراسم افتتاحیه نهمین دوره آموزشی طرح دوست علمی قزوین، دانش‌آموزان نواحی 14 گانه اداره کل آموزش و پرورش استان از تعدادی واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین بازدید کردند و با فعالیت‌ها و ایده‌های آن‌ها از نزدیک آشنا شدند.

لازم به ذکر است؛ دکتر افشار رئیس بنیاد نخبگان، مهندس صلح‌جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین، مهندس پای‌نبرد معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش قزوین و تعدادی دیگر از مسئولان در نهمین دوره آموزشی طرح دوست علمی استان قزوین حضور داشتند.

انتهای پیام/

زبان سایت »