نشست مشترک رئیس پارک علم و فناوری قزوین با مدیرکل صدا وسیمای مرکز استان

دکتر یوسف گرجی رئیس پارک علم و فناوری قزوین به همراه جمعی از مدیران پارک علم و فناوری با مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین دیدار و گفتگو کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در این دیدار که با حضور رئیس،مدیران پارک علم وفناوری، مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکز قزوین برگزار شد دکتر یوسف گرجی در ابتدا به معرفی پارک علم وفناوری قزوین و ظرفیت های موجود اشاره  و با بیان اینکه ظرفیت فناوری در استان بسیار زیاد می باشد، گفت: استان قزوین با توجه وجود فارغ التحصیلان و نخبگان ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه فناوری دارد.

ایشان نخبگان استان را یک فرصت برای رفع مشکلات دانست و ضمن تاکید بر نقش اثرگذار آن‌ها در تحقق شعار سال افزود: هر مشکل در کشور زمینه ایجاد یک اشتغال و کارآفرینی است و با نگرش صحیح و بهره‌گیری از توانمندی تفکر و خلاقیت آنها می‌توان استان و کشور را در راستای حمایت از تولیدات ملی به جلو پیش برد.

رئیس پارک علم و فناوری استان افزود: برنامه ریزی ما باید بر اساس ترویج فرهنگ حمایت از تولیدات ملی باشد و یکی از مجموعه های که می تواند دراین زمینه تاثیرگذار باشد صدا وسیماست.

مدیرکل صدا و سیمای قزوین با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از کالای ایرانی گفت: فناوران حوزه دانش بنیان و پارک های علم و فناوری می توانند نقش مهمی را دراین زمینه ایفا کنند. از این رو ما آمادگی داریم نسبت به معرفی دستاوردهای این شرکت ها اقدام کنیم.

معصومی فر گفت: بسیاری از شرکت های دانش بنیان و فناوران در صورت حمایت می توانند در تحقق تولیدات ملی نقش ایفا کنند که تلاش خواهیم کرد با همکاری پارک علم و فناوری استان اقدام به برنامه سازی در این زمینه کنیم.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین نیز فعالیت های انجام شده توسط پارک علم و فناوری استان را ارزشمند دانست و اعلام کرد صدا وسیما آمادگی هر گونه همکاری جهت ترویج فرهنگ علم و فناوری و حمایت از کالای ایرانی را دارد.
دکتر گرجی در پایان با تشکر از همکاری مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین در حمایت از برنامه سازی در حوزه پارک علم و فناوری ابراز امیدواری کرد که این تعامل بتواند گام مهمی در معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان در راستای حمایت از تولیدات ملی داشته باشد.
زبان سایت »