نشست صمیمی واحدهای فناور با رئیس، معاون و مدیران ستادی پارک علم و فناوری قزوین صبح شنبه ۳۱ خرداد ۹۹ در سالن کنفرانس شهید اسکندری نژاد این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای این نشست مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین یه بیان اهداف پارک و هم افزایی تعاملات واحدهای فناور با یکدیگر  و پارک، شناخت ظرفیت ها و توانمندی های موسسات جهت رفع نیازهای استان پرداخت.

وی با تاکید بر اهمیت شرکت های دانش بنیان در گذشته و بحران کرونا گفت: تقویت بیش از پیش زنجیره روابط و همکاری پارک و واحدهای فناور بی تردید به نفع هر دو بخش خواهد بود.

مافی افزود: رفع عمده نیازهای استان در بخش تولید محلول های ضدعفونی در موضوع بیماری کرونا توسط شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر در پارک بیانگر خودکفایی و دانش شرکت هاست.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین تصریح کرد: باید شرایط را به نحوی فراهم کنیم که شرکت ها متقاضی و درخواست کننده باشند.

مافی در پایان یادآور شد: تلاش ما این است امکاناتی که معاونت علمی  و فناوری ریاست جمهوری برای شرکت های رشد یافته تخصیص داده را با خدمات دهی مطلوب برای شرکت ها تامین کنیم تا شرکت ها دچار مشکل نشوند و بتوانند نیازمندی خود را برطرف کنند.

در ادامه حمیدرضا پیله ور مدیر امور موسسات و رئیس مرکز نوآوری پارک علم و فناوری قزوین ضمن ارائه برنامه های حوزه موسسات و بازاریابی در سال۹۹ عنوان کرد: ما در مرکز نوآوری آمادگی همکاری برای توسعه اکوسیستم نوآوری را داریم.

وی افزود: در حوزه تجاری سازی شرکت های دانش بنیان کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی، ستاد بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در پارک حضور دارند که واحدهای فناور می توانند از خدمات آن ها بهره مند گردند.

پیله ور در پایان یادآور شد: تیم های تحقیق و توسعه برای استقرار می توانند از ظرفیت های ایجاد شده در مرکز نوآوری استفاده نمایند.