نشست صمیمانه نماینده ولی فقیه در استان با واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین

نشست صمیمانه ای در حاشیه بازدید آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه قزوین با چند واحد فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم وفناوری قزوین صورت پذیرفت.


به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین،
در ابتدای این نشست جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان تصریح کرد: امسال، دوره ای جهادی برای پارک علم و فناوری قزوین در مسیر شکوفایی و رشد جهشی خواهد بود.

وی با اشاره به بارسنگینی که بر دوش پارک های علم و فناوری است، اظهار کرد: امروزه محصولات فناورانه ثروت آوری بیشتری دارند و به همین دلیل  واحدهای فناور مستقر در پارک قزوین باید بصورت جهادی و جدی به این امر ورود پیدا کنند.

در ادامه علیرضا پورقناد مدیرعامل شرکت زرین ریزسامانه های الکترونیکی، حسن نجفی مدیرعامل شرکت رایان ایده نگاران همگام، حسن خالدی رئیس هیات مدیره شرکت پویا پایکاران پارس اندیش و بهناز به نژاد رئیس هیات مدیره شرکت اوژن الکتریک آزما به توضیح مشکلات و موانع پیش روی خود پرداختند.

در پایان این نشست آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین تصریح کرد: پیرو فرمایش رهبری اینکه کالایی که در داخل کشور تولید می‌شود، در کنار آنکه موجب اشتغالزایی داخلی می‌شود و استاندارد و صرفه جویی ارزی نیز دارد، بسیار ارزشمند است و ما باید از کالای داخلی استفاده کنیم.

وی افزود: تا زمانی که کالای داخلی تولید می شود نباید از کالاهای خارجی استفاده کرد.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: پارک باید شرایطی را فراهم کند تا شرکت های مستقر در آن دغدغه ای جز نوآوری، خلاقیت و نشاط علمی نداشته باشند.

امام جمعه قزوین  با اشاره به اینکه، همه این عالم برای خداست و همه دنیا هوشمند است، عنوان کرد: تقوا یعنی همزبانی با عالم هستی و اگر کسی با همه عالم هستی هماهنگ شود تمام درهای بسته علمی به روی او باز خواهد شد.

آیت الله عابدینی در پایان خاطر نشان کرد: همانگونه که رهبری امسال را به نام شرکت های دانش بنیان نامگذاری کردند و از شرکت های دانش بنیان حمایت ویژه می کنند ما هم مانند یک سرباز در خدمت شما شرکت ها خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »