نشست تخصصی هنرمندان کارآفرین در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

هنرمندان قزوین با هدف ایده‌پردازی و کارآفرینی در پارک علم و فناوری استان گرد هم آمدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده در خصوص راه‌اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی هنر پارک علم و فناوری استان قزوین در آینده نزدیک، جلسه‌ای با محوریت ایده‌پردازی ویژه هنرمندان استان در سالن جلسات شهید سیاهپوش پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

در این جلسه، سرپرست مرکز رشد جامع استان قزوین درباره جایگاه پارک‌های علم و فناوری توضیحاتی را به هنرمندان و ایده‌پردازان ارائه کردند تا افراد علاقه‌مند به کارآفرینی برای ورود مراکز رشد آگاهی کافی را داشته باشند.

ایشان همچنین رسالت پارک علم و فناوری در راستای حمایت از ایده‌ها و تبدیل ایده به ثروت را تبیین نمودند و اذعان داشتند که هنرمندان استان قزوین باید بتوانند اقتصاد هنر را به صورت کلان رشد دهند؛ چراکه از این استان به عنوان پایتخت خوشنویسی در جمهوری اسلامی ایران یاد می‌شود.

در نشست تخصصی هنرمندان ایده‌پرداز و کارآفرین، آقایان بابااولادی و سروش به عنوان مدیرعامل دو شرکت مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین در خصوص فعالیت‌ها و ایده‌های نوآورانه هنری واحد فناور خود توضیحاتی را بیان داشتند.

در ادامه نیز هنرمندان حاضر در جلسه به معرفی حرفه هنری و فعالیت خود پرداختند و درخواست ایجاد یک ساختار منسجم برای عملی شدن نوآوری‌های هنری را در پارک علم و فناوری استان قزوین مطرح کردند.

انتهای پیام/

زبان سایت »