نشست آموزشی تصمیم گیری در شرایط پیچیده و چند بعدی با استفاده از روش P&S

نشست آموزشی تصمیم گیری در شرایط پیچیده و چند بعدی با استفاده از روش P&S صبح امروز 1 بهمن 98 در سالن کنفرانس شهید اسکندری نژاد پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای نشست مجید حقیقی مدیرعامل شرکت مشاوران نیک پندار شریف به عنوان کارگزار استانی شرکتهای دانش بنیان توضیحات مختصری را در خصوص حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکتهای دانش بنیان و فناور استان قزوین جهت بهره مندی از مشاوره های رایگان و خدمات تجاری سازی ارائه کرد. در ادامه مهندس آل احمد مدیر تجاری سازی کریدور خدمات فناوری تا بازار، به صورت مبسوط حمایت ها از شرکت های دانش بنیان را معرفی کرد. وی همچنین به معرفی پیشخوان های مشاوره و خدمات تجاری سازی جهت توانمندسازی شرکت های دانش بنیان پرداخت. طبق توضیحات ایشان شرکتهای دانش بنیان میتوانند تا سقف 80 میلیون تومان سالانه از تسهیلات در این حوزه بهره مند شوند. ایشان سپس به تشریح حمایت های مختلف و متنوع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکتهای دانش بنیان صادراتی پرداخت.

شرکتهای این حوزه نیز می توانند تا سقف 200 میلیون تومان در هر سال از تسهیلات حمایتی بهره مند شوند.

در پایان نشست، مجید فتحی زهرایی به تشریح فرآیند و مدل تصمیم گیری در شرایط پیچیده و سخت پرداختند و مدل P&S را به عنوان یک مدل صحه گذاری شده مورد تشریح قرار داد و مثالهای عملیاتی در این حوزه ارائه کرد.

این نشست از ساعت 9:45 تا 12:15 سه شنبه 1 بهمن ماه در محل سالن کنفرانس شهید اسکندری نژاد ساختمان دکتر صالحی پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد و بیش از 40 نفر از مدیران و کارشناسان شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور استان قزوین در این نشست حضور داشتند.

  انتهای پیام/* 981101
زبان سایت »