دانش‌آموزان قزوینی از پارک علم و فناوری استان بازدید کردند

دانش‌آموزان مدرسه نخبگان با روند فعالیت‌های ایده‌پردازی، کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین، دانش‌آموزان دختر و پسر مدارس آموزش ابتدایی نخبگان شهر قزوین طی بازدیدی که از پارک علم و فناوری استان قزوین به عمل آوردند از نزدیک با روند فعالیت‌های ایده‌پردازی، کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی آشنا شدند.

دانش‌آموزان حاضر در این برنامه که با هدف استعدادیابی از گروه‌های سنی کودک و نوجوان صورت گرفته بود، با چگونگی تبدیل علم و به فناوری و کسب درآمد در پارک علم و فناوری استان قزوین آشنا شدند و زمینه ذهنی کافی را یافتند تا در سال‌های آینده برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی حوزه کارآفرینی توانایی لازم را داشته باشند.

دکتر فریدونی سرپرست مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قزوین و مهندس سروش به عنوان نماینده یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد جامع قزوین با بیان مطالبی در خصوص اهمیت فعالیت‌های علمی و لزوم گرایش نسل‌های آینده به اقدامات کارآفرینانه و ایده‌پردازی، افراد حاضر در برنامه یاد شده را نسبت به جایگاه تحقیق و پژوهش در اشتغال‌یابی نسل‌های پیش رو آگاه ساختند.

لازم به ذکر است علاوه بر دانش‌آموزان مدرسه نخبگان تعدادی از معلمان و خانواده‌های کودکان و نوجوانان نیز در بازدید از پارک علم و فناوری استان قزوین حضور داشتند.

انتهای پیام/

زبان سایت »