مراسم تجلیل از همکاران ستادی پارک علم و فناوری برگزار شد

به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز از زحمات یک ساله همکاران ستادی پارک علم و فناوری قزوین تجلیل به عمل آمد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در آخرین نشست همکاران ستادی  پارک علم وفناوری قزوین که با حضور دکتر گرجی مهلبانی رئیس پارک علم وفناوری، حجت الاسلام فنایی امام جماعت پارک علم وفناوری، آقایان مرسلی و کریمی آتانی مشاوران پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد، از کارکنان ستادی به پاس زحمات یک ساله آنان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در لوح تقدیر رئیس پارک علم و فناوری استان، آمده است:

سپاس خداوند قادر متعال را که به ما نعمت قدردانی عطا فرمود تا از عزیزانی که همواره با عزمی راسخ در پرتویی از صداقت و تبلوری از مشارکت و بارقه هایی از مسئولیت پذیری در مسیر پیشبرد اهداف پارک علم و فناوری قزوین گام برمی دارند، تقدیر و تشکر نماییم.

امیدواریم در پرتو عنایت ایزدمنان، تلاش هایتان همواره توأم با موفقیت و گام هایتان در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای اهداف متعالی کشور، استوار باشید.

شایان ذکر است در پایان این جلسه دکتر گرجی از زحمات سرکار خانم عبدالرزاقی در طول 19 ماه گذشته در سمت مشاور امور بانوان و خانواده پارک علم و فناوری استان تقدیر و تشکر به عمل آوردند و سرکار خانم قلی پور در این جایگاه منصوب شدند.

در ادامه از زحمات سرکار خانم نیکونژاد و سرکار خانم قلی پور در پیگیری امور سامانه مپفا وزارت علوم تحقیقات و فناوری و آقای باقری مسئول دبیرخانه پارک علم وفناوری قزوین در پیگیری امور سامانه ERP وزارت عتف با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

زبان سایت »