صنایع الکترونیک با تکنولوژی بالا و دانش بنیان زمینه ساز و مورد علاقه شرکت سرمایه گذار چینی در قزوین

در راستای تعاملات بین المللی صبح امروز لیدیا هانگ نماینده شرکت سرمایه گذار چینی با جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، این دیدار با حضور لیدیا هانگ(Lidia Huang) نماینده شرکت سرمایه گذار چینی، جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، پیمان حیدریان معاون پشتیبانی مجموعه، حاجی کریمی رئیس دانشگاه رجا و قزاقی مدیرعامل یکی از شرکت های دانش بنیان استان قزوین در حوزه الکترونیک در پارک علم و فناوری قزوین برگزار گردید.

جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین ضمن عرض خوش آمد، آمادگی کامل پارک قزوین را برای سرمایه‌گذاران چینی به جهت تعاملات بین المللی در راستای فعالیت این شرکت در حوزه قطعات الکترونیکی با تکنولوژی بالا و دانش بنیان اعلام کرد.

وی افزود: اقتصاد دانش بنیان قزوین در شرایط کنونی در حال گذر به یک تحول اقتصادی بزرگ است و در بخش های مختلف، اصلاحات ساختاری عمیقی در حال انجام است.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین در ادامه با اشاره به راه های گسترش سرمایه گذاری و تعاملات بین المللی 2 کشور تصریح کرد: آماده هستیم فهرستی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه الکترونیک که مطالعات امکان سنجی و اقتصادی آنها به انجام رسیده است را به شرکتهای چینی جهت سرمایه‌گذاری و امکان تبادل تکنولوژی ارائه نماییم.

در پایان این دیدار لیدیا هانگ(Lidia Huang) نماینده شرکت سرمایه گذار چینی به همراه معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری قزوین از مجموعه پارک قزوین بازدید کردند.

گفتنی است، ایران جزو مهم‌ ترین کشورهای جاده ابریشم است که در طول دو سال اخیر توانسته پیشرفت‌های اقتصادی قابل ‌توجهی به دست آورد و  بعد از چین مهم‌ترین کشور مسیر جاده ابریشم است که می‌تواند از این فرصت برای توسعه روابط اقتصادی با کشورهای در مسیر این جاده استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »