کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری قزوین

شعبه دانشگاه  غیاث­ الدین جمشید کاشانی

معرفی دانشگاه

دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی (موسسه آموزش عالی پیشین) در سال 1385 با مجوز شورای گسترش آموزش عالی در شهرستان آبیک تاسیس شد. بنیانگذاران این موسسه عمدتا جمعی از استادان برجسته رشته‌های مهندسی و علوم پایه از دانشگاه صنعتی شریف هستند که اهداف اصلی دانشگاه را توسعه دانش و فرهنگ، مشارکت در تربیت نیروی انسانی ماهر و کمک به توسعه صنعتی و اقتصادی کشور در نظر گرفته‌‌اند.

دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی در تیرماه سال 1397 باستناد مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری از موسسه به دانشگاه ارتقا یافته است. هم اکنون این دانشگاه با پذیرش دانشجو در شاخه های علوم پایه، فنی و مهندسی و علوم انسانی در سطح کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی رسالت آموزشی خود را به انجام می‌رساند. علاوه بر این امور پژوهش، توسعه‌ی فناوری و ارتباط با صنعت نیز از محورهای اصلی فعالیت دانشگاه است که به صورت پژوهش‌های بنیادی و کاربردی و انجام پروژه‌های صنعتی و کارآفرینی شکل گرفته است. شایان ذکر است که فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی نیز به عنوان زمینه‌های اصلی رشد دانشجویان در این دانشگاه جایگاه ویژه‌ای دارد،

امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی موجود در دانشگاه

مجهز به چهار کارگاه الکترونیک و مخابرات پیشرفته که کلیه دستگاه ها نظیر اسیلوسکوپ منبع تغذیه و فانکشن ژنراتور را شامل می­شود.

سه آزمایشگاه برق صنعتی و ماشین الکتریکی و سیم پیچی که از لحاظ تجهیزات یکی از کامل ترین آزمایشگاه های منطقه می باشد.

یک آزمایشگاه فیزیک مجهز  به کلیه امکانات مدرن و بروز

6 کارگاه کامپیوتر و تحصیلات تکمیلی مجهز به کامپیوتر شبکه و اینترنت

سایر امکانات دانشگاه سالن کنفرانس-سالن ورزشی- کتابخانه –سلف-سایت آزاد
آدرس دانشگاه قزوین-شهرستان آبیک- شهرک دانشگاهی اندیشه- بلوار دانش
وب سایت دانشگاه www.jku.ac.ir
دبیر کانون خانم دکتر بهاره اسدی
شماره تماس دفترکانون 0232884082
ایمیل دفتر / دبیر کانون b_asadi@jku.ac.ir
دانلود نسخه چاپی  اطلاعات کانون1