سی و یکمین جلسه شورای فناوری پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

سی و یکمین جلسه شورا پارک علم و فناوری قزوین با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای جلسه مصطفی مافی رئیس پارک علم وفناوری قزوین ضمن ارائه آخرین وضعیت پروژه های راه اندازی مراکز نوآوری، شبکه نوآوری و تاسیس صندوق پژوهش و فناوری استان گفت: در حال حاضر یکی از مسائل پیش روی پارک کمبود فضای استقرار و صف متقاضیان پذیرش است که با رفع موانع واگذاری اراضی پارک به دنبال ایجاد ساز و کارهای مشخصی جهت واگذاری به واحدهای فناور از سال 1400 هستیم. وی همچنین از حمایت های معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری و  رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی در این خصوص تقدیر به عمل آورد.

 در این جلسه با پذیرش شرکت  دانش بنیان هفت الماس با ایده محوری تولید ورق های قلع اندود و گالوالوم رنگی و شرکت دانش بنیان آریا ایده پژوه قزوین در زمینه طرح گاز حامل با قابلیت حمل انوع گازها موافقت شد.

در خصوص نرخ اجاره بهای سال 1400 فضاهای استیجاری نیز با افزایش 25 درصدی قیمت نسبت به نرخ کارشناس رسمی دادگستری سال 1399 موافقت شد. همچنین به هیات رئیسه پارک علم وفناوری اجازه داده شد جهت شرکت های فاقد بدهی معوق و خوش حساب افزایش نرخی بین 15 تا 20 درصد در نظر گرفته شود.

با توجه به اخذ مجوز تاسیس صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان قزوین مقرر شد پس از تاسیس، اعتبار حمایتی پارک به واحدهای فناور از طریق عاملیت صندوق استانی صورت پذیرد.

اعضای شورای فناوری پارک در خصوص تاسیس مرکز رشد تحقیقات کشاورزی منوط به ارائه برنامه عملیاتی موافقت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »