سومین دوره توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها

سومین دوره توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها با هدف ورود به دنیای کسب و کار با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری قزوین توسط گروه توسعه کسب و کار هلپیرا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، این طرح از تاریخ 9 مرداد ماه 1400 آغاز و تا پایان تابستان 1400 برنامه ریزی شده و ادامه دارد.

116 نفر در این طرح  اعم از دانشجویان، فارغ التحصیلانی که کمتر از دو سال از فارغ التحصیلی آنان گذشته  بود و اعضای بنیاد ملی نخبگان شرکت کردند.

از حامیان این طرح می توان از دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، دانشگاه آزاد باراجین، دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، دانشگاه بوئین زهرا، دانشگاه غیرانتفاعی رجاء ، بنیاد ملی نخبگان، کمیته امداد امام خمینی (ره) نام برد.

این طرح شامل چهار فاز : خودشناسی شامل:(کارگاه خوشناسی/شخصیت شناسی ، تحلیل آزمون شخصیت شناسی، کارگاه طراحی مسیر حرفه ای و توسعه فردی) ، مهارت افزایی شامل: (کارگاه سفری به آینده، کارگاه طراحی مسیر حرفه ای و توسعه فردی، کارگاه آشنایی با سبک های شغلی و کارآفرینی، کارگاه ارتباطات مؤثر و فنون مذاکره، کارگاه رزومه نویسی و مصاحبه شغلی، کارگاه آشنایی با دیجیتال مارکتینگ)، بهبود و ایجاد تحول شامل: (آشنایی با اکوسیستم فناوری و نوآوری، کارگاه تجاری سازی یافته های پژوهشی، پانل انتقال تجربیات کارآفرین دانشی موفق، کارگاه مشاوره شغلی براساس رشته های تحصیلی) و دیجیتال مارکتینگ شامل: (مبانی و آشنایی با رسانه لینکدین برای بازاریابی دانشی و b2b، مبانی بازاریابی شبکه های اجتماعی، فریلنسری و کسب درآمد دلاری، تکنیک های تبلیغات و جذب مشتری جدید، تکنیک های حفظ مشتری و تبدیل مخاطب به مشتری) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »