سومین باهمانه مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد

سومین با همانه مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین صبح یکشنبه 3 اسفند ماه 99 با حضور مصطفی مافی رئیس و معصومه نیکو نژاد مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین در سالن کنفرانس شهید اسکندری نژاد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، مصطفی مافی رئیس پارک در این نشست مشترک با واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد به تشکر از شرکت‌هایی پرداخت که در تولید محصولات مقابله با ویروس کرونا فعالیت کردند و همین امر سبب گردید تا پارک علم و فناوری عنوان رتبه اول در تولید مواد ضدعفونی‌کننده در میان پارک های علم و فناوری کشور از آن خود کند.

مافی ضمن اعلان نرخ و تعرفه های اجاره‌ها در سال 1400 و شرایط خاص برای واحدهای خوش حساب افزود: ضرورت اخذ مجوز دانش بنیان از سوی شرکت‌ها و حمایت پارک در این خصوص از شرکت‌ها جهت بهره‌ مندی حداکثری از ظرفیت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی صورت خواهد پذیرفت.

وی در ادامه بیان داشت: از شرکت‌ها درخواست و نیازمندی‌ها و برنامه‌های خود را برای سال 1400 اعلام نمایند تا در تدوین برنامه عملیاتی پارک علم و فناوری در سال آتی استفاده گردد.

در پایان واحدهای فناور خواستار پیگیری تشکیل کارگروه تخصصی مالیات و رسیدگی به مشکلات مالیاتی واحدهای فناور شدند که مقرر گردید با پیگیری مرکز رشد و دعوت از مسئولین سازمان امور مالیاتی مشکلات رفع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »