بازدید دانش آموزان از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین به نقل از خبرگزاری برنا قزوین، پرویز اسدی سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین در خصوص ویژگی های این نمایشگاه اظهارداشت: در این نمایشگاه شرکت شهرک های صنعتی قزوین و فن بازار، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی قزوین، پارک علم و فناوری قزوین، نیرو محرکه، حوزه پردازش تصویر، دانشگاه علوم پزشکی استان، حوزه الکترونیک و آی تی‌، مکانیک، شیمی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه امام، مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی در غرفه هایی آخرین دستاوردهای علمی خود را درمعرض دید علاقمندان قرار داده اند.

image_2022_10_31-11_44_28_183_aYe

وی افزود: شرکت های دانش بنیان بیش از  ۲۰۰ محصول تجاری سازی شده را در مدت سه روز عرضه کرده اند و علاقمندان می توانند صبح و بعدازظهر از آن در محل پارک دیدن کنند.

اسدی در خصوص اهداف برگزاری این نمایشگاه تصریح کرد: توسعه اکوسیستم نوآوری در استان و تجاری سازی از طریق اتصال شرکت های نوپا و دانش بنیان و فناور به شرکت های تولیدی و صنعتی بزرگ از جمله اهداف برپایی نمایشگاه است.

وی یادآورشد: این شرکتهای تولیدی نیازهای فناورانه خود را در پنل های تخصصی در حوزه های کشاورزی، صنایع قطعه سازی، پزشکی و سلامت، مواد شیمیایی و شوینده ارائه کرده اند و بر این اساس شرکت هایی در نمایشگاه دعوت شده اند که بتوانند به این نیازها پاسخ دهند.

image_2022_10_31-11_45_4_0_6Qp

بازدید دانش آموزان از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه

سرپرست معاونت فناوری پارک علم و فناوری قزوین در ادامه بیان کرد: در راستای اجرای طرح راهیان پیشرفت تورهای بازدید دانش آموزی از نمایشگاه تدارک دیده شده که این افراد با حضور در پارک می توانند با این دستاوردها آشنا شوند.

وی گفت: همچنین بازدیدهایی برای دانشجویان و اساتید از نمایشگاه پیش بینی شده است.

نمایشگاه دستاوردهای علمی و فنآوری شرکت های دانش بنیان( از برنامه های جنبی رویداد تانا) تا 11 آبان ماه در محل پارک علم و فناوری قزوین برپاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »