زیست‌شتاب قزوین با حمایت پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قزوین٬ نخستین رویداد کارآفرینی تخصصی محیط زیست استان قزوین با حمایت پارک علم و فناوری و اداره کل محیط زیست٬ فعالیت خود را با حضور مسئولان استانی در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی رحمها…علیه آغاز کرد.

در این رویداد کارآفرینی خانم دکتر ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به صورت تصویر ضبط شده برگزاری استارت‌آپ را امری مهم و ارزشمند برای تحقق استفاده از ایده‌های برتر و توانمندی‌های جوانان دانست و اظهار کرد: جذب ایده‌های خلاقانه در حوزه محیط زیست و تلاش برای دستیابی به اهداف آن پویایی محیط زندگی ما را به همراه دارد.

در بخشی از رویداد کارآفرینی محیط زیست قزوین نیز مهندس شمسی‌پور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان٬ اقدام پارک علم و فناوری را برای حمایت از ایده‌های خلاقانه زیست‌محیطی تقدیر کرد و ادامه داد: جوانان استان قزوین توانایی بالایی در خصوص ارتقای کیفی محیط زیست با ویژگی‌های اقتصادی دارند که با ایجاد زیرساخت‌های لازم رشد مطلوبی خواهد یافت.

رویداد کارآفرینی تخصصی محیط زیست استان قزوین با ارائه ایده‌ها از سوی نخبگان شرکت‌کننده ادامه پیدا کرد و پس از آن عضوگیری و رأی‌گیری ایده‌ها انجام شد.

در ابتدای این رویداد ۶۵ نفر ایده‌های خود را مطرح کردند که با رأی‌گیری٬ ۱۲ طرح به مرحله بعد راه یافت و شرکت‌کنندگان تا پایان روز جمعه هفته جاری ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »