رئیس پارک علم و فناوری قزوین مهمان ویژه آیین تجلیل از پژوهشگران پلیس

طی مراسمی روز یکشنبه 27 آذرماه  با حضور علی ابراهیمی فرمانده انتظامی استان قزوین، جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، فناوران و جمعی از پژوهشگران نیروی انتظامی از نخبگان علمی و برترین محققین و پژوهشگران نیروی انتظامی استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، جعفر احمدی در این مراسم ضمن گرامی داشت ایام فاطمیه اظهارداشت: پلیس در کنار وظایف و مأموریت های تخصصی خود یک هدف مشترک نیز دارند وآن بالا بردن سطح امنیت روحی و روانی در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه نیروهای پلیس،جان خودشان را در طبق اخلاص گذاشته تا از ما مراقبت کنند، عنوان کرد: پلیس در وقایع اخیر مظلومیت و انسان دوستی خود را برای همه به اثبات رسانده است.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین تصریح کرد: پژوهش هم مقدمه تولید علم است و هم مقدمه تولید فناوری که در دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری دارد اتفاق می افتد.

وی افزود: از جامعه علمی، پژوهشگران و فناوران حمایت می کنیم و قدردان زحمات آن ها هستیم، چون رسالت ما این هست علی الخصوص امسال که به دستور اجرایی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین مزین شده است.

احمدی ضمن تبریک به پژوهشگران برگزیده عنوان کرد: محصولاتی که توسط فناوران ما تولید می شود گاهاً در دنیا کم نظیر است، تعدادی از آن ها قابل رقابت و حتی تعدادی غیر قابل رقابت در دنیاست، یعنی مشابه آن در دنیا وجود ندارد.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین اضافه کرد: با حمایت از تولید کنندگان داخل و اهمیت دادن به نتایج اقدامات پژوهشگران و فناوران استان، می توانیم تبدیل به یک استان صادر کننده شویم، چون توانمندی تولیدی صنایع و کشاورزی و نیز پتانسیل های بالقوه نخبگان این استان بسیار بالا است.

احمدی در پایان تاکید کرد: اگر نهادها، سازمان ها، سیستم های دولتی به ویژه مدیران از این فناوران حمایت کنند در آینده ای نزدیک دیگر نیاز به واردات نخواهیم داشت.

گفتنی است در پایان این مراسم از محققین و پژوهشگران برتر تقدیر و تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »