رئیس پارک علم و فناوری قزوین: قزوین می تواند به عنوان قطب جلوه های ویژه در کشور مطرح شود

رئیس پارک علم وفناوری قزوین گفت: با وجود پتانسیل های موجود در استان قزوین می تواند به عنوان قطب جلوه های ویژه در کشور مطرح شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، مصطفی مافی روز یکشنبه 19 بهمن در نشست با محمد رضا امامقلی مدیرکل حوزه هنری استان قزوین اظهار داشت: مرمت مرکز نوآوری هنر و صنایع خلاق تا قبل از سال جدید در سرای سعد السلطنه آغاز خواهد شد.

وی افزود: این مرکز با مشارکت شهرداری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی خواهد شد.

رئیس پارک تصریح کرد: این اتفاق می تواند اتفاق بزرگ و خوبی در استان باشد که داریم درباره آن مطالعه و تحقیق می کنیم تا محتوا داشته باشیم و فضای بدون محتوا فایده ندارد. چون هدف ما از راه اندازی این مجموعه صادرات صنایع دستی و هنری به خارج از کشور است.

مافی با اشاره به اینکه سیمرغ جلوه های ویژه جشنواره فجر سال گذشته به قزوین و یکی از واحدهای فناور مستقر در پارک رسید گفت: با راه اندازی 2 سوله سه هزار متری صنعت جلوه های ویژه در استان می توان قزوین را به قطب جلوه های ویژه کشور تبدیل کرد تا آثار فاخری تولید گردد تا بتواند نگاه ما را به کل جهانیان صادر کند. چون ما هر آنچه را که در ذهن داریم می توانیم از طریق رسانه ها انتقال بدهیم.

در پایان برعقد تفاهم نامه و همکاری های 2 مجموعه دربرگزاری رویداد های و دوره های آموزشی تاکید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان سایت »